Ranking firm szkoleniowych – czemu służy?

Wśród tysięcy oferowanych szkoleń, często przez samozwańczych trenerów możemy mieć dużą trudność w wyborze odpowiedniego szkolenia, tak aby było skuteczne i praktyczne. Od lat tworzony jest ranking firm szkoleniowych przez Gazetę Finansową. Najświeższy ranking z 20-26 marca 2015 r.

W rankingu przyznawane były poszczególne punkty za min. dochód roczny, ilość klientów indywidualnych/ instytucjonalnych, a także rodzaj oferowanych szkoleń. Ważnymi kwestiami, na które warto zwrócić uwagę to oczywiście pozycja w rankingu, która wynika w tym wypadku z ilości uzyskanych punktów. Możemy oczywiście patrzeć na to co osobiście nas interesuje czyli zakres oferowanych szkoleń, ilość trenerów z jakimi firma szkoleniowa współpracuje. To wszystko możemy zestawić z kosztami szkoleń tak aby wybrać firmę godną uznania, ale też nie przepłacić. Oprócz rankingu cenne są konstruktywne opinie, rekomendacje czy portfolio trenera.
1-mejsce_grafika-na-glownej_02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>